dyrektor bud. pok. tel./fax e-mail
dr Stanisław Hojda dr Stanisław Hojda CS 5 ico_tel_30px   ico_mail_30px shojda@tu.kielce.pl

 


 

z-ca dyrektora

ds. dydaktycznych

bud. pok. tel./fax e-mail
mgr Marek Kalwat CS   ico_tel_30px   ico_mail_30px mkalwat@tu.kielce.pl

pracownicy bud. pok. tel./fax e-mail

mgr Jarosław Niebudekmgr Jarosław Niebudek

 

CS 8 ico_tel_30px   ico_mail_30px

niebudek@tu.kielce.pl

mgr Katarzyna Siudakmgr Katarzyna Siudak CS 8 ico_tel_30px   ico_mail_30px ksiudak@tu.kielce.pl
mgr Wiesław Sobońmgr Wiesława Soboń CS 8 ico_tel_30px   ico_mail_30px wsobon@tu.kielce.pl
mgr Zygmunt Kamysmgr Zygmunt Kamys CS 8 ico_tel_30px   ico_mail_30px zkamys@tu.kielce.pl
dr Jacek Gawron CS 8 ico_tel_30px   ico_mail_30px jgawron@tu.kielce.pl
mgr Magdalena Kamysmgr Magdalena Kamys CS 8 ico_tel_30px   ico_mail_30px mkamys@tu.kielce.pl
mgr Artur Obarzanek CS 8 ico_tel_30px   ico_mail_30px aobarzanek@tu.kielce.pl
mgr inż Jakub Skorupa CS 4 ico_tel_30px  41 34 24 293 ico_mail_30px jskorupa@tu.kielce.pl
Daniel Mańka CS 19 ico_tel_30px   ico_mail_30px  

Dyżury pracowników Centrum Sportu:

dr Stanisław Hojda – wtorek 10:00 – 11:30, czwartek 10:00 – 11:30

mgr Marek Kalwat – poniedziałek 11:20 – 13:00

mgr Jarosław Niebudek – poniedziałek 10:00 – 11:00

mgr Katarzyna Siudak – czwartek 10:40 – 11:40

mgr Wiesława Soboń – poniedziałek 13:15 – 14:15

mgr Zygmun Kamys – czwartek 10:00 – 11:00

dr Jacek Gawron – środa 11:40 – 12:40

mgr Artur Obarzanek – wtorek 9:30 – 10:30