Time

Address

al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

Description

Jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej? Co i gdzie studiować? Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać 12 września podczas Kieleckiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2017, który już po raz 10. odbędzie się na Politechnice Świętokrzyskiej.

 Kielecki Salon jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej, w ramach której od 7 do 29 września odbywa się 16 salonów w największych ośrodkach akademickich naszego kraju. Rok temu w Salonie Maturzystów Perspektywy uczestniczyło blisko 127 tysięcy młodych ludzi, a także ich nauczyciele, dyrektorzy szkół i doradcy zawodowi. Salon Kielecki odwiedziło w ubiegłym roku ponad 7 tysięcy maturzystów.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi przygotowała dla gości Salonu prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2016 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych: biologii, chemii, historii i wiedzy czterech społeczeństwie. Na przyszłych kandydatów na studia oczekiwać będą we wtorek uczelnie z Kielc, Warszawy, Krakowa, Łodzi.

Wstęp na Salon jest wolny, każdy z uczniów wypełniających ankietę maturzysty będzie miał szansę odbioru gratisowego egzemplarza „Informatora dla Maturzystów 2018”. 


Kielecki Salon Maturzystów Perspektywy 2017

Politechnika Świętokrzyska

al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

12 września 2017

godz. 8.30 – 15

http://www.salonmaturzystow.pl/2017/kielce


Kontakt: Magda Rulska (Komisarz Salonu), tel. 601 88 76 50

Szczegóły