Zapraszamy do wysłania przygotowanej oferty na adres ack@tu.kielce.pl podając takie informacje jak:

  • nazwa firmy oraz dokładny adres, z podaniem województwa, w jakim mieści się siedziba
  • telefon kontaktowy
  • adres e-mail
  • oferowane stanowisko
  • liczba miejsc pracy
  • miejsce pracy (miejscowość, województwo)
  • wymagania (wymagane kwalifikacje, preferowane kierunki studiów)
  • rodzaj umowy
  • zakres obowiązków
  • forma rekrutacji (sposób zgłaszania się zainteresowanych kandydatów, wymagane dokumenty)
  • datę ważności oferty/ostateczny termin wysyłania zgłoszeń przez kandydatów

    Oferty nie zawierające daty ważności będą publikowane przez 3 miesiące.

    Zapraszamy również do wysyłania ogłoszeń dodatkowo w Państwa layoucie z atrakcyjną grafiką – do wydruku lub na fb.
    Prosimy przysyłać ogłoszenia mieszczące się na jednej stronie kartki formatu A4, w formacie .doc, .docx lub .pdf.

Prosimy poinformować Akademickie Centrum Kariery o fakcie zatrudnienia pracownika.