Kilkadziesiąt ofert pracy i szansa na ciekawe staże w świętokrzyskich firmach. 25 kwietnia ruszają Studenckie Targi Pracy i Praktyk. Swój udział zapowiedziało 40 wystawców. Większość z nich to firmy poszukujące nowych pracowników wśród osób z wykształceniem technicznym.

Ofertę zaprezentują nie tylko przedsiębiorstwa  z naszego regionu, ale również duże międzynarodowe korporacje posiadające swoje zakłady produkcyjne na terenie województwa świętokrzyskiego. Targi pracy organizowane na terenie Politechniki Świętokrzyskiej to przede wszystkim tworzenie studentom warunków do nawiązywania kontaktów zawodowych jeszcze w okresie studiów.

Targi organizowane są przez Akademickie Centrum Kariery Politechniki Świętokrzyskiej rozpoczynają cykl warsztatów i szkoleń organizowanych w ramach 13. Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Start godz. 9.30, sala klubowa w budynku Energis.

Więcej informacji na temat KDPA i Studenckich Targów Pracy i Praktyk dostępna jest na stronie www.tu.kielce.pl i www.technopark.kielce.pl.