Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2014/2015

1. stasicowski_2015_grabowski Grabowski Wojciech
student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
2. sztasicowski_2016_babel Bąbel Damian
student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
3. sztasicowski_2016_synowiec Synowiec Marzena
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
4. sztasicowski_2016_kostrzewa Kostrzewa Paulina
studentka
Wydziału Wydziału Budownictwa i Architektury
5. sztasicowski_2016_lasek Lasek Anna
studentka
Wydziału Wydziału Budownictwa i Architektury
6. sztasicowski_2016_ladyca Ladyca David
student
Wydziału Wydziału Budownictwa i Architektury

Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2013/2014

1. stasicowski_2015_rosinska Rosińska Beata
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
2. stasicowski_2015_grabowski Grabowski Wojciech
student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
3. stasicowski_2015_kotlicki Kotlicki Kamil
student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
4. stasicowski_2015_gebczyk Gębczyk Katarzyna
studentka
Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki
5.   Pełka Mikołaj
student
Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn 
6. stasicowski_2015_gruszczynska Gruszczyńska Gabriela
studentka
Wydziału Wydziału Budownictwa i Architektury

Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2012/2013

1. 1_wojciech_grabowski Wojciech Grabowski
student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
2. 2_paweł_wolka Paweł Wolka
student
Wydziału Wydziału Budownictwa i Architektury
3. 3_artur_koziej Artur Koziej
student
Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki
4. 4_krzysztof_szęszoł Krzysztof Szęszoł
student
Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki
5. 5_elżbieta_kolasa Elżbieta Kolasa
studentka
Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki
6. 6_katarzyna_bień Katarzyna Bień
studentka
Wydziału Wydziału Budownictwa i Architektury

Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2012/2013

1. Krystian Milewski student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
2. Marta Pomietlorz studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
3. Krzysztof Szęszoł student
Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki
4. Joanna Walkiewicz studentka
Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn
5. Katarzyna Kotwica studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
6. Paweł Niemirski student
Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki

Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2011/2012

1. Joanna Walkiewicz studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
2. Łukasz Paryż student
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
3. Kamil Pałos student
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
4. Małgorzta Wronka studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
5. Monika Wrzesień studentka
Wydziału Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
6. Izabela Bilska studentka
Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn

finaly-2011-2012


Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2010/2011

1. Patrycja Mazurczak studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
2. Izabela Bilska studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
3. Monika Bartos studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
4. Kamil Moćko student
Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn
5. Zbigniew Drogosz student
Wydziału Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
6. Kamil Caban student
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki

finaly-2010-2011


Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2009/2010

1. cwikla_mateusz Mateusz Ćwikła
student
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
2. arczewska_paulina Paulina Arczewska
studentka
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
3. mocko_kamil Kamil Moćko
student
Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn
4. SONY DSC Konrad Sarnecki
student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
5. gierczak_maria Maria Gierczak
studentka
Wydziału Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
6. kostrzewa_karolina Karolina Kostrzewa
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego

finaly-2009-2010


Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2008/2009

1. warzycki_tomasz Tomasz Warzycki
student
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
2. arczewska_paulina Paulina Arczewska
studentka
Wydziału Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
3. spyra_marcin Marcin Spyra
student
Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn
4. gawel_marcelina Marcelina Gaweł
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
5. piotrowska_katarzyna Katarzyna Piotrowska
studentka
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
6. grzelec_urszula Urszula Grzelec
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego

finaly-2008-2009


Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2007/2008

1. Pawel_Fijalkowski Paweł Fijałkowski
student
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
2. Exif_JPEG_422 Wiktor Wciślik
student
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
3. Marcin_Spyra Marcin Spyra
student
Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn
4. Tomasz_Pietka Tomasz Piętka
student
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
5. Monika_Bartos Monika Bartos
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
6. Agnieszka_Czajkowska Agnieszka Czajkowska
studentka
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki

finaly-2007-2008


Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2006/2007

1. Pawel_Fijalkowski Paweł Fijałkowski
student
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
2. Malgorzata_Nowinska Małgorzata Nowińska
studentka
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
3. Sluzalec_Agnieszka Agnieszka Służalec
studentka
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
4.   Agnieszka Lasek
studentka
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
5. marcjan_marcin Marcin Marcjan
student
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
6. Karys_Katarzyna Katarzyna Karyś
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego

Laureaci Konkursu Staszicowskiego 2005/2006

1. Ziolkowski_Piotr Piotr Ziółkowski
student
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
2. Pawel_Fijalkowski_1 Paweł Fijałkowski
student
Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
3. Krawczyk_Katarzyna Katarzyna Krawczyk
studentka
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
4. Bernat_Aneta Aneta Bernat
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego
5. Stepien_Justyna Justyna Stępień
studentka
Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska
6. Zbrog_Katarzyna Katarzyna Zbróg
studentka
Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego

finaly-2005-2006