Świat widziany oczami studentów

Świat widziany oczami studentów

Rekrutacja letnia trwa w najlepsze a nasi studenci nie zwalniają tempa. W Galerii Echo w Kielcach można odwiedzić wystawę prezentującą wiele ciekawych prac naszych studentów i absolwentów kierunków architektura i wzornictwo przemysłowe.

Architektura i Wzornictwo Przemysłowe to dziedziny działalności twórczej człowieka zajmujące się kształtowaniem i organizowaniem przestrzeni oraz form otaczającego nas świata. Aspekt twórczości znajduje odzwierciedlenie w zakresie kształcenia studentów na Politechnice Świętokrzyskiej.

Wystawa w Galerii Echo prezentuje fotorelację z wybranych zajęć dydaktycznych w pracowniach i laboratoriach Politechniki Świętokrzyskiej. Atmosferę wspólnoty, ale również indywidualne podejście nauczycieli akademickich do każdego studenta obrazują wybrane prace semestralne oraz fragmenty prac dyplomowych wyróżnionych w ogólnopolskich konkursach studenckich. Dopełnieniem wystawy są prace z obowiązkowego pleneru rysunkowo-malarskiego po 2 roku studiów na kierunku Architektura oraz Wzornictwo Przemysłowe.

Dziękujemy dyrekcji i pracownikom Galerii Echo za pomoc w organizacji wystawy.

Szczegóły dotyczące rekrutacji na studia w semestrze letnim 2016/17 dostępne są na stronie http://tu.kielce.pl/rekrutacja/