Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Sławomir Karyś ico_bud_d_30px.png 2.10 ico_tel_30px 41 34-24-209 ico_mail_30px enesk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 11.30 – 14.00

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
mgr Zofia Dziwoń ico_bud_d_30px.png 14 ico_tel_30px 41 34-24-225 ico_mail_30px z.dziwon@tu.kielce.pl

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Roman Nadolski ico_bud_d_30px.png 2.11 ico_tel_30px 41 34-24-218 ico_mail_30px r.nadolski@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 15.00 – 16.30
dr hab. inż. Andrzej Kapłon, prof. PŚk ico_bud_d_30px.png 2.28 ico_tel_30px 41 34-24-205 ico_mail_30px akaplon@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: poniedziałek 11.30 – 12.15, czwartek 11.30 – 12.15

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Grzegorz Radomski ico_bud_d_30px.png 2.12 ico_tel_30px 41 34-24-176 ico_mail_30px radomski@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 11.40 – 13.10
dr hab. inż. Jan Staszak ico_bud_d_30px.png 2.09 ico_tel_30px 41 34-24-682 ico_mail_30px j.staszak@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 9.50 – 11.20
dr inż. Jarosław Rolek ico_bud_dh_30px.png 1.22 ico_tel_30px 41 34-24-249 ico_mail_30px jrolek@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: środa 11.40 – 13.10
dr inż. Sebastian Różowicz ico_bud_d_30px.png 5.05 ico_tel_30px 41 34-24-247 ico_mail_30px s.rozowicz@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: środa 9.50 – 11.40

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Krzysztof Ludwinek ico_bud_d_30px.png 2.08 ico_tel_30px 41 34-24-683 ico_mail_30px k.ludwinek@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: środa 11.40 – 13.10

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Zbigniew Gawęcki ico_bud_d_30px.png 2.08 ico_tel_30px 41 34-24-683 ico_mail_30px zgaw@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 11.40 – 13.10
mgr inż. Paweł Stawczyk ico_bud_d_30px.png 2.05 ico_tel_30px 41 34-24-127 ico_mail_30px pstawczyk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 11.40 – 13.10

 

Wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Marcin Pawlak ico_bud_d_30px.png 2.05 ico_tel_30px 41 34-24-127 ico_mail_30px pako@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 11.40 – 13.10

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Tomasz Bekier ico_bud_d_30px.png 0.43 ico_tel_30px 41 34-24-179 ico_mail_30px tbekier@tu.kielce.pl
Konsultacje: piątek 15.30 – 17.00 0.43 D
mgr inż. Jarosław Kurkiewicz ico_bud_d_30px.png 0.43 ico_tel_30px 41 34-24-179 ico_mail_30px jkurkiewicz@tu.kielce.pl
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
inż. Zbigniew Barwicki ico_bud_dh_30px.png 2.16 ico_tel_30px 41 34-24-121 ico_mail_30px barwicki@tu.kielce.pl
Ireneusz Dziwoń ico_bud_dh_30px.png 1.21 ico_tel_30px 41 34-24-181 ico_mail_30px irek@tu.kielce.pl
inż. Tomasz Szybalski ico_bud_dh_30px.png 1.24 ico_tel_30px 41 34-24-248 ico_mail_30px tszybalski@tu.kielce.pl

 

Laboratoria