Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Sylwester Filipiak ico_bud_d_30px.png 2.01 ico_tel_30px 41 34-24-297 ico_mail_30px s.filipiak@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 9.50 – 11.20

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
mgr Zofia Dziwoń ico_bud_d_30px.png 14 ico_tel_30px 41 34-24-225 ico_mail_30px z.dziwon@tu.kielce.pl

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Jan C. Stępień ico_bud_d_30px.png 2.02 ico_tel_30px 41 34-24-126 ico_mail_30px j.stepien@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: poniedziałek 8.00 – 9.20
prof. dr hab. inż. Franciszek Strzelczyk ico_bud_d_30px.png 2.06 ico_tel_30px 41 34-24-349 ico_mail_30px  fstrzelczyk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 13.30 – 15.00 (tyg. nieparzyste)

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Andrzej Ł. Chojnacki ico_bud_d_30px.png 2.06 ico_tel_30px 41 34-24-761 ico_mail_30px a.chojnacki@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: środa  11:40 – 13:10
dr inż. Andrzej Stobiecki ico_bud_d_30px.png 2.01 ico_tel_30px 41 34-24-297 ico_mail_30px a.stobiecki@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 11.30 – 13.00

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Agata Kaźmierczyk ico_bud_d_30px.png 2.06 ico_tel_30px 41 34-24-761 ico_mail_30px a.kazmierczyk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: poniedziałek 11.40 – 13.10

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Gębczyk Katarzyna ico_bud_d_30px.png   ico_tel_30px 41 34-24-225 ico_mail_30px kgebczyk@tu.kielce.pl 
Konsultacje:
mgr inż. Grąkowski Łukasz ico_bud_d_30px.png   ico_tel_30px 41 34-24-225 ico_mail_30px  lgrakowski@tu.kielce.pl
Konsultacje:
mgr inż. Psuj Krzysztof ico_bud_d_30px.png   ico_tel_30px 41 34-24-225 ico_mail_30px  kpsuj@tu.kielce.pl
Konsultacje: środa 15.00 – 16.30 sala 2.24 DH
mgr inż. Michał Salwa ico_bud_d_30px.png   ico_tel_30px 41 34-24-225 ico_mail_30px  
Konsultacje: poniedziałki 11.40 – 13.30 sala 2.25 DH

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Tadeusz Szymoniak ico_bud_d_30px.png 032 ico_tel_30px 41 34-24-180 ico_mail_30px t.szymoniak@tu.kielce.pl

 

Laboratoria