Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Jerzy Augustyn, prof. PŚk ico_bud_d_30px.png 5.20 ico_tel_30px 41 34-24-226 ico_mail_30px j.augustyn@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
Iwona Obara-Sitek ico_bud_d_30px.png 15 ico_tel_30px 41 34-24-214 ico_mail_30px i.obara@tu.kielce.pl

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Zdzisław Kaczmarek ico_bud_d_30px.png 5.22 ico_tel_30px 41 34-24-230 ico_mail_30px z.kaczmarek@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr hab. inż. Józef Kuśmierz, prof. PŚk ico_bud_d_30px.png 5.21 ico_tel_30px 41 34-24-224 ico_mail_30px kusmierz@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr hab. inż. Maciej Włodarczyk, prof. PŚk ico_bud_d_30px.png 5.09 ico_tel_30px 41 34-24-229 ico_mail_30px m.wlodarczyk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Aneta Bugajska ico_bud_dh_30px.png 2.14 ico_tel_30px 41 34-24-214 ico_mail_30px a.bugajska@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Małgorzata Detka ico_bud_d_30px.png 5.08 ico_tel_30px 41 34-24-157 ico_mail_30px m.detka@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Mariusz Ginter ico_bud_d_30px.png 5.14 ico_tel_30px 41 34-24-690 ico_mail_30px m.ginter@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Aleksandra Sikora ico_bud_d_30px.png 5.14 ico_tel_30px 41 34-24-690 ico_mail_30px a.sikora@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Cezary Siwoń ico_bud_d_30px.png 5.17 ico_tel_30px 41 34-24-216 ico_mail_30px c.siwon@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

St. Wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Katarzyna Ciosk ico_bud_d_30px.png 5.16 ico_tel_30px 41 34-24-223 ico_mail_30px k.ciosk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Teodor Serwicki ico_bud_d_30px.png 5.24 ico_tel_30px 41 34-24-236 ico_mail_30px t.serwicki@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Jarosław Szczepaniak ico_bud_d_30px.png   ico_tel_30px 41 34-24-214 ico_mail_30px jszczepaniak@tu.kielce.pl
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Marcin Pochopień ico_bud_d_30px.png 5.14 ico_tel_30px 41 34-24-178 ico_mail_30px m.pochopien@tu.kielce.pl

 

Laboratoria