Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. Małgorzata Suchańska, prof. PŚk ico_bud_d_30px.png 2.07 ico_tel_30px 41 34-24-156 ico_mail_30px m.suchanska@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
  ico_bud_d_30px.png 3.08 ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px  

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. Marian Marciniak, prof. PŚk ico_bud_d_30px.png 3.20 ico_tel_30px 41 34-24-147 ico_mail_30px marianm@tu.kielce.pl  ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Radosław Belka ico_bud_d_30px.png 2.19 ico_tel_30px 41 34-24-767 ico_mail_30px r.belka@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Józef Ciosmak ico_bud_d_30px.png 3.21 ico_tel_30px 41 34-24-351 ico_mail_30px jciosmak@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Justyna Kęczkowska ico_bud_d_30px.png 2.20 ico_tel_30px 41 34-24-167 ico_mail_30px j.keczkowska@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Mirosław Płaza ico_bud_d_30px.png 2.20 ico_tel_30px 41 34-24-167 ico_mail_30px m.plaza@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Agnieszka Chodorek ico_bud_d_30px.png 3.21 ico_tel_30px 41 34-24-351 ico_mail_30px a.chodorek@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
dr inż. Tomasz Kaczmarek ico_bud_d_30px.png 1.08 ico_tel_30px 41 34-24-201 ico_mail_30px t.kaczmarek@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Jacek Wilk – Jakubowski ico_bud_d_30px.png 1.08 ico_tel_30px 201 ico_mail_30px jwilk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Jacek Opałka ico_bud_d_30px.png 2.17 ico_tel_30px 41 34-24-208 ico_mail_30px j.opalka@tu.kielce.pl

 

 

Laboratoria