Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Roman Stanisław Deniziak, prof. PŚk ico_bud_d_30px.png 3.07 ico_tel_30px 41 34-24-253 ico_mail_30px deniziak@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 10.00 – 11.30

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
  ico_bud_d_30px.png 3.08 ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px  

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Mariusz Bedla ico_bud_d_30px.png 3.08 ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px m.bedla@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: środa 9.50 – 11.20
dr inż. Arkadiusz Chrobot ico_bud_d_30px.png 3.23 ico_tel_30px 41 34-24-185 ico_mail_30px a.chrobot@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 9.50 – 11.20
dr inż. Grzegorz Łukawski ico_bud_d_30px.png 3.25 ico_tel_30px 41 34-24-153 ico_mail_30px g.lukawski@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: piątek 8.00 – 9.30
dr inż. Paweł Paduch ico_bud_d_30px.png 3.23 ico_tel_30px 41 34-24-185 ico_mail_30px p.paduch@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 9.50 – 11.20 po wcześniejszym uzgodnieniu
dr inż. Mariusz Wiśniewski ico_bud_d_30px.png 3.22 ico_tel_30px 41 34-24-169 ico_mail_30px kinmw@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 8.00 – 9.30

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Barbara Łukawska ico_bud_d_30px.png 3.25 ico_tel_30px 41 34-24-153 ico_mail_30px b.lukawska@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: środa 11.40 – 13.10
mgr inż. Leszek Ciopiński ico_bud_d_30px.png 3.23 ico_tel_30px 41 34-24-185 ico_mail_30px l.ciopinski@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
mgr inż. Daniel Kaczmarski ico_bud_d_30px.png 3.05 ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px d.kaczmarski@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: czwartek 9.50 – 11.20
mgr inż. Adam Krechowicz ico_bud_d_30px.png 3.05 ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px a.krechowicz@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: środa 9.50 – 11.20
mgr inż. Tomasz Michno ico_bud_d_30px.png 3.05 ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px t.michno@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: tyg. 1 – 9 środa 15.20 – 16.50, tyg. 9 – 19 wtorek 13.30 – 15.00
mgr inż. Grzegorz Pawiński ico_bud_d_30px.png 3.24 ico_tel_30px 41 34-24-123 ico_mail_30px g.pawinski@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 17.10 – 18.40
mgr inż. Paweł Pięta ico_bud_d_30px.png 3.08 ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px p.pieta@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: poniedziałek 11.30 – 13.00
mgr inż. Małgorzata Płaza ico_bud_d_30px.png 3.22 ico_tel_30px 41 34-24-169 ico_mail_30px malgorzata.plaza@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: piątek 9.30 – 11.00

 

Wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Konrad Kurczyna ico_bud_d_30px.png 3.22 ico_tel_30px 41 34-24-169 ico_mail_30px k.kurczyna@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
mgr inż. Maciej Lasota ico_bud_d_30px.png 3.24 ico_tel_30px 41 34-24-123 ico_mail_30px m.lasota@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:
mgr inż. Karol Wieczorek ico_bud_d_30px.png 3.24 ico_tel_30px 41 34-24-123 ico_mail_30px k.wieczorek@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje:

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Albert Dzitkowski ico_bud_d_30px.png   ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px  
Konsultacje: niedziela 19.00 – 20.30 sala. 3.19D
mgr inż. Michał Iwański ico_bud_d_30px.png   ico_tel_30px 41 34-24-152 ico_mail_30px  
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
inż. Dawid Krzak ico_bud_d_30px.png 3.18 ico_tel_30px 41 34-24-138 ico_mail_30px d.krzak@tu.kielce.pl

 

Laboratoria