Dyrektor bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Bogdan Antoszewski ico_bud_ctlm_30px 120B ico_tel_30px 41 34-24-539 ico_mail_30px ktrba@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 12.00 – 14.00

 Katedra Inżynierii Eksploatacji i Przemysłowych Systemów Laserowych

Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Bogdan Antoszewski ico_bud_ctlm_30px 120b ico_tel_30px 41 34-24-539 ico_mail_30px ktrba@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 12. 00 – 14.00

Zakład Inżynierii Powierzchni

Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Wojciech Żórawski, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 110 ico_tel_30px 41 34-24-513 ico_mail_30px ktrwz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 10.00 – 11.30; Środa 10.00 – 11.30

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Bogdan Antoszewski ico_bud_ctlm_30px 120b ico_tel_30px 41 34-24-539 ico_mail_30px ktrba@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 12.00 – 14.00
dr hab. inż. Norbert Radek prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 107 ico_tel_30px 41 34-24-489 ico_mail_30px norrad@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 8.00 – 9.30

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Dariusz Gontarski ico_bud_ctlm_30px 104 ico_tel_30px 41 34-24-518 ico_mail_30px gontar@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 11.40 – 13.10 

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Piotr Sęk ico_bud_ctlm_30px 112 ico_tel_30px 41 34-24-779 ico_mail_30px psek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 9.50 – 11.40
mgr inż. Szymon Tofil ico_bud_ctlm_30px 13 ico_tel_30px 41 34-24-533 ico_mail_30px tofil@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa parzysta 9.50 – 11.40

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Izabela Pliszka ico_bud_ctlm_30px   ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px ibilska@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 11.40 – 13.10

 


Zakład Przemysłowych Systemów Laserowych

Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Włodzimierz Zowczak, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 108 ico_tel_30px 41 34-24-589 ico_mail_30px wzowczak@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 11.00 – 12.30

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. Zygmunt Mucha, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 213 ico_tel_30px 41 34-24-609 ico_mail_30px zmucha@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 11.00 – 13.00, Środa 14.00 – 16.00

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Piotr Kurp ico_bud_ctlm_30px 112 ico_tel_30px 41 34-24-779 ico_mail_30px pkurp@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 11.40 – 13.30

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Bogusław Grabas ico_bud_ctlm_30px 212 ico_tel_30px 41 34-24-608 ico_mail_30px bgrabas@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 17.00 – 17.45, Środa 10.00 – 10.45

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Hubert Danielewski ico_bud_ctlm_30px 205 ico_tel_30px  41 34-24-597 ico_mail_30px hdanielewski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 16.00 – 17.30
mgr inż. Mulczyk Krystian ico_bud_ctlm_30px 13 ico_tel_30px 41 34-24-533 ico_mail_30px kmulczyk@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 13.30 – 15.20

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Ryszard Gradoń ico_bud_ctlm_30px 9H ico_tel_30px 41 34-24-550 ico_mail_30px rgradon@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
mgr inż. Paweł Trela ico_bud_ctlm_30px 9H ico_tel_30px 41 34-24-550 ico_mail_30px cltmlab@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek

Katedra Automatyki i Robotyki

Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Dariusz Janecki ico_bud_ctlm_30px 107 ico_tel_30px 41 34-24-512 ico_mail_30px djanecki@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 13.00 – 14.00, Środa 12.30 – 13.30

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Radim Farana ico_bud_ctlm_30px 109 ico_tel_30px 41 34-24-566 ico_mail_30px

radim.farana@osu.cz

Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Piątek 9.00 – 11.00
dr hab. inż. Zynovij Mychuda, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 109 ico_tel_30px 41 34-24-566 ico_mail_30px z_mychuda@ukr.net Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek parzysty  9.30 – 11.40 i przez internet z_mychuda@ukr.net
dr hab. inż. Leszek Płonecki, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 120a ico_tel_30px 41 34-24-478 ico_mail_30px plonecki@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 9.00 – 10.00, Czwartek 14.30 – 16.00
dr hab. inż. Jerzy Stamirowski, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 109 ico_tel_30px 41 34-24-566 ico_mail_30px j.stamirowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 14.30 – 16.00 (nieparzyste), Czwartek 11.00 – 12.30 (parzyste)
dr hab. inż. Leszek Cedro, prof. PŚk ico_bud_ctlm_30px 105 ico_tel_30px 41 34-24-606 ico_mail_30px lcedro@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 13.10 – 14.10

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Paweł Łaski  ico_bud_ctlm_30px 107 ico_tel_30px 41 34-24-489 ico_mail_30px pawell@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 9.50 – 11.40
dr inż. Jarosław Zwierzchowski ico_bud_ctlm_30px 211 ico_tel_30px 41 34-24-607 ico_mail_30px j.zwierzchowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek parzysty 11.00 – 11.40, Środa parzysta 13.30 – 14.30
dr inż. Adam Szcześniak  ico_bud_ctlm_30px 107 ico_tel_30px 41 34-24-489 ico_mail_30px a.szczesniak@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 11.30 – 13.00

 

Wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Marek Cabaj  ico_bud_ctlm_30px 105 ico_tel_30px 41 34-24-606 ico_mail_30px marek.cabaj@wp.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środy nieparzyste 17.00 – 18.00, środy parzyste 15.00 – 16.00
mgr inż. Hubert Wiśniewski ico_bud_ctlm_30px 211 ico_tel_30px 41 34-24-607 ico_mail_30px hubert.w@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 12.30 – 15.00

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Stanisław Dziechciarz ico_bud_ctlm_30px 111 ico_tel_30px 41 34-24-605 ico_mail_30px dziechciarz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek 11.40 – 13.10, czwartek 11.40 – 13.10

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Grzegorz Witkowski ico_bud_ctlm_30px 205 ico_tel_30px 41 34-24-597 ico_mail_30px gwitkowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 9.50 – 11.20
mgr inż. Dawid Pietrala ico_bud_ctlm_30px 204 ico_tel_30px   ico_mail_30px dpietrala@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 11.40 – 13.10

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Krzysztof Borkowski ico_bud_ctlm_30px 204 ico_tel_30px   ico_mail_30px kborkowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: 
mgr inż. Krzysztof Wieczorkowski ico_bud_ctlm_30px  204 ico_tel_30px   ico_mail_30px kwieczorkowski@interia.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Krzysztof Górzyński  ico_bud_ctlm_30px 118 ico_tel_30px 41 34-24-604 ico_mail_30px k.gorzynski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek

Administracja

Sekretariat bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr Marta Kubiec ico_bud_ctlm_30px 120 ico_tel_30px 41 34-24-504 ico_mail_30px

cltm@tu.kielce.pl

mkubiec@tu.kielce.pl

Baza Beta Dorobek