Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Leszek Radziszewski, prof. PŚk ico_bud_b_30px 3.10a ico_tel_30px 41 34-24-759 ico_mail_30px lradzisz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 11.30 – 13.00; Piątek 11.20 – 13.00

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Ilona Gluza ico_bud_b_30px 4.25 / 4.26 ico_tel_30px 41 34-24-717 ico_mail_30px kmsekr@tu.kielce.pl

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Magdalena Piasecka, prof. PŚk ico_bud_b_30px 3.21 ico_tel_30px 41 34-24-320 ico_mail_30px tmpmj@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Piątek: 10.00 – 11.30
prof. dr hab. Andrzej Radowicz ico_bud_b_30px 3.09 ico_tel_30px 41 34-24-361 ico_mail_30px radowicz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 11.45 – 13.15
prof. dr hab. inż. Dariusz Ozimina ico_bud_b_30px 3.20a ico_tel_30px 41 34-24-505 ico_mail_30px ozimina@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 12.30 – 14.30
dr hab. inż. Robert Pastuszko, prof. PŚk
ico_bud_b_30px 3.13 ico_tel_30px 41 34-24-716 ico_mail_30px tmprp@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 15.00 – 16.00
dr hab. inż. Monika Madej, prof. PŚk ico_bud_b_30px 3.20 ico_tel_30px 41 34-24-516 ico_mail_30px mmadej@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
 Konsultacje: Środa 8.20 – 9.50

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr Małgorzata Błasiak ico_bud_b_30px 3.08 ico_tel_30px 41 34-24-355 ico_mail_30px mdrab@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 10.00 – 11.30
dr inż. Andrzej Bąkowski ico_bud_b_30px 3.10 ico_tel_30px 41 34-24-441 ico_mail_30px abakowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 12.15 – 13.30
dr inż. Robert  Kaniowski ico_bud_b_30px 3.17 ico_tel_30px 41 34-24-458 ico_mail_30px kaniowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 9.30 – 11.30
dr inż. Jan Kyzioł ico_bud_b_30px 3.08 ico_tel_30px 41 34-24-355 ico_mail_30px kyziol@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 17.10 – 18.40
dr inż. Michał Kekez ico_bud_b_30px 3.23 ico_tel_30px 41 34-24-334 ico_mail_30px m.kekez@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 13.30 – 15.00
dr inż. Ireneusz Markiewicz ico_bud_b_30px 3.17 ico_tel_30px 41 34-24-353 ico_mail_30px ireneusz.markiewicz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
 Konsultacje: Poniedziałek 16.30 – 18.00

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Joanna Kowalczyk ico_bud_b_30px 3.12 ico_tel_30px 41 34-24-503 ico_mail_30px jkowalczyk@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 8.30 – 9.30
dr inż. Anna Wróbel-Knysak ico_bud_b_30px 3.10 ico_tel_30px 41 34-24-441 ico_mail_30px aknysak@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 10.40 – 11.40

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Karol Misiuda ico_bud_b_30px   ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px kmisiuda@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:
mgr inż. Kinga Strąk ico_bud_b_30px 3.21 ico_tel_30px 41 34-24-320 ico_mail_30px kzietala@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 9.50 – 11.20
mgr inż. Karolina Witaszek ico_bud_b_30px   ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px kwitaszek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
inż. Marek Lurzyński ico_bud_b_30px 3.29 ico_tel_30px 41 34-24-494 ico_mail_30px mlurzynski@tu.kielce.pl