Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Andrzej Neimitz ico_bud_b_30px 2.27 ico_tel_30px 41 34-24-307 ico_mail_30px neimitz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek 17.30 – 18.30

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
Mirosława Łoboda ico_bud_b_30px 2.26 ico_tel_30px 41 34-24-307 ico_mail_30px kpkm@tu.kielce.pl

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. Ihor Rokach, prof. PŚk ico_bud_b_30px 2.24 ico_tel_30px 41 34-24-305 ico_mail_30px rokach@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek 13.10 -14.10
dr hab. Ihor Dzioba, prof. PŚk ico_bud_b_30px 2.05 ico_tel_30px 41 34-24-303 ico_mail_30px pkmid@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 15.30 – 17.00 –  Sala 4H B

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Jarosław Gałkiewicz ico_bud_b_30px 2.03 ico_tel_30px 41 34-24-711 ico_mail_30px jgalka@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 9.30 – 11.00
dr inż. Wojciech Szteleblak ico_bud_b_30px 2.28 ico_tel_30px 41 34-24-400 ico_mail_30px wszteleblak@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek 14:00 – 15:00

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Robert Pała ico_bud_b_30px 2.04 ico_tel_30px 41 34-24-712 ico_mail_30px rpala@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 13.30 – 15.00,
mgr inż. Tadeusz Pała ico_bud_b_30px 2.04 ico_tel_30px 41 34-24-712 ico_mail_30px tpala@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 15:20 – 17:10
mgr inż. Urszula Janus ico_bud_b_30px 2.04 ico_tel_30px 41 34-24-712 ico_mail_30px ujanus@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek nieparzysty 15:20 – 16:50, parzysty 13:30 – 15:00

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Jerzy Kurdziel ico_bud_b_30px 2.23 ico_tel_30px 41 34-24-302 ico_mail_30px pkmjk@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek 13.30-14.30
dr inż. Zbigniew Lis ico_bud_b_30px 2.28 ico_tel_30px 41 34-24-400 ico_mail_30px lis@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 15:00 – 16:00
dr inż. Robert Molasy ico_bud_b_30px 2.30 ico_tel_30px 41 34-24-257 ico_mail_30px rmolasy@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek 16:30 – 18:00 sala 2.06 B

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Sebastian Lipiec ico_bud_b_30px 2.29 ico_tel_30px 41 34-24-714 ico_mail_30px slipiec@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa. 15:00 – 16:30
  ico_bud_b_30px   ico_tel_30px   ico_mail_30px   Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email aktywność
Tadeusz Saletra

ico_bud_c_30px

ico_bud_b_30px

2.12H

4H

ico_tel_30px

41 34-24-279

41 34-24-415

ico_mail_30px   Baza Beta Dorobek