Kierownik bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba ico_bud_b_30px 4.31 ico_tel_30px 41 34-24-433 ico_mail_30px ksmzko@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 15.30 – 16.30,

 

Sekretariat bud. pok. tel./fax email
mgr inż. Paulina Kowalik ico_bud_b_30px 4.30 ico_tel_30px 41 34-24-321 ico_mail_30px pkowalik@tu.kielce.pl

 

Zakład Dynamiki i Sterowania Obiektów Ruchomych

Kierownik zakładu bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba ico_bud_b_30px 4.31 ico_tel_30px 41 34-24-433 ico_mail_30px  ksmzko@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 15.30 – 16.30,

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Zbigniew Dziopa, prof. PŚk ico_bud_b_30px 4.29 ico_tel_30px 41 34-24-775 ico_mail_30px zdziopa@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek, 11.40-13.10, pok. 4.29B

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Marzena Mięsikowska ico_bud_b_30px 3.23 ico_tel_30px 41 34-24-334 ico_mail_30px marzena@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 13.30 – 15.00,
dr hab. inż. Izabela Krzysztofik ico_bud_b_30px 4.28 ico_tel_30px 41 34-24-430 ico_mail_30px pssik@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 14.00-15.30, pok. 4.28B
dr inż. Konrad Stefański ico_bud_b_30px 4.11 ico_tel_30px 41 34-24-432 ico_mail_30px kstefanski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 17.00 – 18.30,
dr Rafał Pawlikowski ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px rpawlikowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: czwartek, 15.30 – 17.00, pok. 4.19B
dr hab. inż. Rafał Chatys ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px chatys@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek, 15.10 – 16.40, pok. 4.19B

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Daniel Gapiński ico_bud_b_30px 4.11 ico_tel_30px 41 34-24-432 ico_mail_30px dgapinski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek 10.30 – 12.00, 
mgr inż. Marta Grzyb ico_bud_b_30px 4.28 ico_tel_30px 41 34-24-430 ico_mail_30px mgrzyb@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 9.00-10.30
mgr inż. Łukasz Nocoń ico_bud_b_30px 4.19 ico_tel_30px 41 34-24-715 ico_mail_30px lnocon@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa, 15.20 – 17.10, sala 115HB
mgr inż. Gabriel Bracha ico_bud_ctlm_30px 204 ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px gbracha@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek, 13.30 – 15.00

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Maciej Nyckowski ico_bud_b_30px   ico_tel_30px   ico_mail_30px mnyckowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: piątek 19.00 – 20.30, niedziela 14.00 – 15.30
mgr inż. Krzysztof Piernik ico_bud_b_30px   ico_tel_30px   ico_mail_30px kpiernik@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:
mgr inż. Piotr Schmidt ico_bud_b_30px   ico_tel_30px   ico_mail_30px pschmidt@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
Andrzej Radek ico_bud_b_30px 4.01 ico_tel_30px 41 34-24-428 ico_mail_30px aradek@tu.kielce.pl

 

Zakład Materiałoznawstwa i Technologii Amunicji

Kierownik zakładu bud. pok. tel./fax email aktywność
dr hab. inż. Sławomir Spadło, prof. PŚk ico_bud_b_30px 5.10 ico_tel_30px 41 34-24-517 ico_mail_30px sspadlo@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 12.00-13.30

 

Profesorowie bud. pok. tel./fax email aktywność
prof. dr hab. inż. Andrzej Dziadoń  ico_bud_b_30px 5.15a ico_tel_30px 41 34-24-508 ico_mail_30px adziadon@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: środa 09.50 – 11.40

 

Adiunkci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Joanna Borowiecka-Jamrozek ico_bud_b_30px 5.13 ico_tel_30px 41 34-24-515 ico_mail_30px jamrozek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 15.00 – 16.00
dr inż. Wojciech Depczyński ico_bud_b_30px 5.32 ico_tel_30px 41 34-24-506 ico_mail_30px wdep@sabat.tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 9.00 – 12.00
dr hab. inż. Marek Konieczny ico_bud_b_30px 5.01 ico_tel_30px 41 34-24-522 ico_mail_30px mkon@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 12.00 – 13.00
dr inż. Tomasz Miłek ico_bud_b_30px 5.15 ico_tel_30px 41 34-24-373 ico_mail_30px tmatm@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 9.30 – 10.30
dr inż. Renata Mola ico_bud_b_30px 5.15 ico_tel_30px 41 34-24-373 ico_mail_30px rmola@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 11.40 – 13.00
dr inż. Piotr Thomas ico_bud_b_30px 5.15 ico_tel_30px 41 34-24-373 ico_mail_30px thomas@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 11.00 – 12.00

 

St. wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Kazimierz Bolanowski ico_bud_b_30px 5.32 ico_tel_30px 41 34-24-506 ico_mail_30px mockb@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 7.00 – 9.30, wtorek 13.00 – 14.00
dr inż. Jarosław Pacanowski ico_bud_b_30px 5.14 ico_tel_30px 41 34-24-530 ico_mail_30px jpacan@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Wtorek 13.00 – 14.00, Środa 8.30 – 9.30
dr inż. Andrzej Skrzypczyk ico_bud_b_30px 5.14 ico_tel_30px 41 34-24-530 ico_mail_30px tmaask@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 11.30 – 12.30

 

Wykładowcy bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Maria Cygan ico_bud_b_30px 5.13 ico_tel_30px 41 34-24-515 ico_mail_30px mcygan@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 9.30-11.30

 

Asystenci bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż.  Dominik Dudek ico_bud_b_30px 5.09 ico_tel_30px   ico_mail_30px ddudek@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Środa 10.00 – 11.30
mgr inż. Piotr Młynarczyk ico_bud_b_30px 5.08 ico_tel_30px   ico_mail_30px p.mlynarczyk@tu.kielce.pl ico_beta_30px ico_dorobek_30px
Konsultacje: wtorek 10.00 – 12.00

 

Doktoranci bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Piotr Bolanowski ico_bud_b_30px   ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px pbolanowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:
mgr inż. Daniel Krajcarz ico_bud_b_30px 5.08 ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px dkrajcarz@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Czwartek 14.00 – 15.30
mgr inż Bartłomiej Szwed ico_bud_b_30px 5.30 ico_tel_30px 41 34-24-507 ico_mail_30px bszwed@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: Poniedziałek 9.30 – 11.30
mgr inż Damian Bańkowski ico_bud_b_30px 5.08 ico_tel_30px 41 34-24- ico_mail_30px dbankowski@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: poniedziałek 11.40 – 13.00
mgr inż. Tomasz Bucki ico_bud_b_30px 5.30 ico_tel_30px 41 34-24-507 ico_mail_30px tbucki@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje: wtorek 15.00 – 17.30

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email
Ryszard Kozłowski ico_bud_b_30px 7H ico_tel_30px 41 34-24-414 ico_mail_30px @tu.kielce.pl
Bogdan Swat ico_bud_b_30px 7H ico_tel_30px 41 34-24-402 ico_mail_30px @tu.kielce.pl

 

Laboratorium Elektronowej Mikroskopii Skaningowej i Mikroanalizy Rentgenowskiej

 

Adiunkt naukowy bud. pok. tel./fax email aktywność
dr inż. Justyna Kasińska ico_bud_ctlm_30px 10 ico_tel_30px 41 34-24-470 ico_mail_30px kasinska@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
Konsultacje:

 

Pracownicy techniczni bud. pok. tel./fax email aktywność
mgr inż. Krzysztof Antoszewski ico_bud_ctlm_30px 10 ico_tel_30px 41 34-24-470 ico_mail_30px ktrka@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek
mgr inż. Piotr Furmańczyk ico_bud_ctlm_30px 10 ico_tel_30px 41 34-24-470 ico_mail_30px pfurmanczyk@tu.kielce.pl Baza Beta Dorobek