Absolwenci z najwyższą średnią – studia II stopnia

Niżej (za zgodą zainteresowanych) podane są dane osobowe studentów Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn, którzy obecnie są na ostatnim roku studiów II stopnia i mają najwyższą średnią na swojej specjalności.

Kierunek Automatyka i Robotyka

Specjalność Automatyka Przemysłowa

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Łaganowska Małgorzata 4,87 laganowska.malgorzata@gmail.com, tel. 664 682 250
2 Nowak Krzysztof 4,79 krzysztof_nowak_@interia.pl, tel. 662 702 613
3 Annusewicz Anna 4,73 annusewicza@gmail.com, tel. 662 614 827
4 Budzińska Joanna 4,61 forsaken65-1993@o2.pl, tel. 795 671 226
5 Łucak Krystian 4,53 krystianl768@gmail.com, tel. 798 716 910

Kierunek Mechanika i Budowa Maszyn

Specjalność Inżynieria Materiałów Metalowych i Spawalnictwo

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Musiał Emil 4,64 xemilxm@gmail.com
2 Nowak Mateusz 4,5 mateusz_nowak@interia.eu
3 Stępień Marcin 4,37 marcin92stepien@gmail.com
4 Zaleśny Tomasz 4,36 tzalesnyt@gmail.com
4 Ziętala Mateusz 4,36 mateuszzietala@wp.pl, tel. 727 518 459
4 Zimoch Piotr 4,36 zimochpiotr@onet.pl

Specjalność Komputerowe Wspomaganie Wytwarzania

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Bulira Dariusz 4,43 dariuszbulira@gmail.com
2 Merwart Mateusz 4,35 mateuszmerwart@gmail.com
3 Zagniński Grzegorz 4,3 grzegorz_zagn@interia.pl
4 Pietrzyk Szymon 4,25 szymonpietrzyk93@gmail.com
4 Przepióra Adrian 4,25 adrian.przepiora.03@gmail.com

Kierunek Transport

Specjalność Logistyka i Spedycja

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Sławińska Monika 4,72 mslawinska77@gmail.com
2 Gaweł Joanna 4,7 joannagawel92@gmail.com
3 Strzelec Ewelina 4,33 ev.77@wp.pl
4 Serafin Monika 4,22 serafin.monika9@gmail.com

Specjalność Transport Samochodowy

nr nazwisko i imię średnia kontakt
1 Książkiewicz Tomasz 4,3 tksiazkiewicz@poczta.onet.pl, tel. 783 179 622
2 Kuzia Tomasz 4,25 qziok@tlen.pl
3 Kowalska Wanesa 4,17 wanesa.kowalska@o2.pl