Przepustka do zawodowego sukcesu

Przepustka do zawodowego sukcesu

Na Politechnice Świętokrzyskiej ruszają prestiżowe studia menadżerskie MBA. Są przepustką do awansu i wyższego wynagrodzenia nie tylko w korporacji. To oferta dla ambitnych i wytrwałych, którzy poważnie myślą o karierze w zarządzaniu albo po prostu chcą sprawniej zarządzać swoją firmą.

Sam dyplom nie zapewni od razu wymarzonego wynagrodzenia, ale na pewno ułatwi ścieżkę kariery. Dwa lata ciężkiej pracy, comiesięczne egzaminy, mnóstwo fachowej literatury do przyswojenia-wszystko to w zamian za możliwość wyższych zarobków i awansu.

Specjalistyczne raporty rynku pracy wskazują, że menadżer z dyplomem MBA może liczyć na zarobki powyżej 10 tys. zł. Dzięki takiemu dyplomowi można zarabiać przeciętnie 3,5 razy więcej od magistra i blisko 5 razy więcej od absolwenta szkoły średniej. Według portalu blisko jedna czwarta osób z ukończonymi studiami MBA zarabia ok. 15 tys. Zł.
Rekrutacja już trwa, pierwszy semestr dla ambitnych ruszy w październiku. Program obejmuje interaktywne wykłady, ćwiczenia, prace nad przypadkami, prezentacje, gry menedżerskie i warsztaty.

Szczegóły dostępne są na stronie www.cku.tu.kielce.pl