„WZOROWY STUDENT Dziecięcej Politechniki Świętokrzyskiej”

Przed zajęciami …

  • Sprawdza datę zjazdu, godzinę i plan zajęć;
  • Pamięta o spakowaniu do plecaka DPŚk na zajęcia długopisu, zeszytu, kredek, identyfikatora i indeksu;
  • Przychodzi na zajęcia 30 min, wcześniej, aby spokojnie podpisać listę obecności i zająć miejsce;
  • Podczas warsztatów zajmuje miejsca najbliżej wykładowcy/zgodnie z poleceniem wykładowcy;
  • Podczas wykładów zajmuje miejsca oznaczone numerem swojej grupy – ostatnie rzędy zostawia dla rodziców/opiekunów;
  • Aktywnie uczestniczy w warsztatach;
  • Na czas zajęć wyłącza sygnał dźwiękowy urządzeń elektronicznych;
  • Pilnie słucha wykładów;
  • Wykonuje polecenia wykładowców, prowadzących warsztaty, czy opiekuna grupy;
  • Jest kulturalny i życzliwy w stosunku do opiekuna grupy, jak i pozostałych uczestników;
  • Prezentuje wraz z grupą swój projekt warsztatowy;
  • Pilnie słucha prezentacji innych grup;
  • Gdy chce o coś zapytać podnosi rękę i czeka na udzielenie głosu;
  • Gdy musi skorzystać z toalety zgłasza potrzebę opiekunowi grupy, idzie do WC z Przewodnikiem/Pomocnikiem;
  • Nie wychodzi z sali przed zakończeniem zajęć;
  • Dba o porządek w miejscu zajęć;
  • Na koniec spotkania odbiera zaliczenie w postaci stempla do indeksu.

 

Z uwagi na bardzo dużo nowych, najmłodszych dzieci, które dołączą do grona studentów III semestru DPŚk
– grupy zostały „przemeblowane”, tzn. że uległ zmianie nr grupy, do której dziecko przypisane było poprzednio.

 

Uwaga, nie ma możliwości przenoszenia dzieci do innej grupy, w dniu rozpoczęcia zajęć! 

 

Lista studentów III semestru letniego 2019/2020 – układ w porządku alfabetycznym

 

GRUPA
III sem.
Nazwisko dziecka Imię dziecka Wiek dziecka
10 Anioł Kacper 12
4 Baliński Antoni 9
2 Baron Tymon 7
10 Barszcz Jakub 13
5 Barszcz Mikołaj 9
4 Bartos Aleksandra 9
3 Basiak Antoni 8
1 Baśkiewicz Wojciech 6
5 Baśkiewicz Wiktoria 10
7 Bąk Filip 11
8 Biernacka Marta 12
1 BIERNACKA LILIANA 8
8 Biernat Emilia 12
1 Bilska Patrycja 7
5 Biskup Jan 10
5 Biskup Franciszek 8
5 Biszewski Jeremi 10
2 Boroń Tomasz 8
8 Borowiec Martyna 11
9 Borto Jakub 12
2 Brudnik Jan 7
10 Brzeziński Szymon 13
1 Brzeziński Maksymilian 8
9 Buczkowska Hanna 12
3 Bujak Piotr 9
4 BZYMEK KACPER 9
2 Chabowski Dominik 8
5 Chalaba Piotr 9
8 Chałupka Mateusz 10
6 Chmiel Gabriel 11
5 Chojnacki Paweł Szymon 8
6 Chrzanowski Piotr 10
4 Ciepielewska Marta 8
4 Cudziło Jakub 9
7 Cukrowicz Patrycja 11
8 CZAJKOWSKI PIOTR 12
4 Czupryński Ignacy 10
4 Dąbrowski Wojciech 10
9 Deneka Maria 11
6 Derda Adam 10
10 Domagała Paulina 12
9 Domańczyk Michał 12
2 Dubiel Karol 7
7 Dwojewski Mateusz 10
4 Dwojewski Bartosz 8
2 Dybiec Bartosz 7
8 Dziedzic Dominik 12
6 Dzwonek Aleksander 10
4 Falkiewicz Lena 9
6 Fąfara Filip 10
10 FENDRYCH EMILIA 14
8 FENDRYCH KACPER 12
6 Fiut Natalia 11
9 Fudala Mikołaj 12
10 Galera Szymon 13
1 Galiszewska Alicja 7
8 Gałka Bartosz 11
8 Gaweł Anna 11
3 GAWEŁ MICHAŁ 8
1 Gawęcka Rita 7
2 Giacosa Angela 9
2 Giacosa Maximilian 8
3 Gładki Aleksander 8
3 Gładki Natasza 6
10 Gondek Kacper 10
10 Górecki Daniel 13
9 Górski Michał 12
1 Górski  Marcin 5
8 Górzyński Mikołaj 12
1 Gralec Barbara 6
5 Gregulski Szymon 9
1 Grychowska Karolina 8
10 Grzegorczyk Oskar 12
10 GRZESIK IGOR 13
5 Guzy Seweryn 9
3 Iwański Antoni 8
5 Janowski Paweł 9
6 Januchta Miłosz 10
7 Janus Nikodem 11
1 Jarząbek Michał 8
7 Jasiński Grzegorz 11
10 JASTRZĘBSKI MIŁOSZ 13
9 Jastrzębski Mikołaj 12
7 Jaworska Zofia 10
7 Jedynak Marcel 11
10 Kaleta Magdalena 13
9 Kapłański Patryk 12
5 Kapłański Aleksander 8
3 Kapuściński Józef 8
3 Karasiński Andrzej 8
8 Kędzia Ignacy 11
8 Kędzia Antoni 11
7 Kibortt Miłosz Leon 11
8 Kleszcz Jędrzej 12
6 Kletowska Maja 10
2 Klimczak Kajetan 7
2 Kołba Kacper 7
8 Kończak Paweł 12
3 Kopacz  Izabela  9
4 Kotula Weronika 9
3 Kowal Anna 9
2 Kowalski Rafał Sebastian 7
5 Kozub Wiktoria 9
1 Kozubska Helena 6
7 Kozubski Albert 10
7 Krawczyk Piotr 11
1 Krawczyk Lena 8
6 Królikowski Maciej 10
10 Krysiński Wojciech 13
2 Krzemińska Maria 7
10 Krzemiński  Bartosz 13
9 Krzysztofek Igor Adam 12
7 Kuczwara Tomasz 11
2 Kuliński Karol 7
4 Kurek Jan 9
7 Kusiej Oliwier 11
3 KWARCIAK PIOTR 8
7 Kwiatkowski Marcel 10
1 Lasota Juliusz 6
7 Linek Wiktoria 11
9 Lipiński Marcin 12
6 Łataś Mikołaj 10
10 Łuczyńska Nikola 14
8 Łukasik Olaf 10
9 Łukasik Bartosz 12
2 Łyżwa Antoni 7
5 Majka Mateusz 9
10 Malecka Agata 14
4 Małaczek Hanna 9
10 Marcisz Piotr 13
8 Marzec Gabriela 10
9 Mączka Mateusz 12
6 Michcik Amelia 10
1 Milcarz Michał 6
3 Milewski Filip 8
6 Minta Szymon 10
1 Młynarczyk Bruno 7
9 Molasy Szymon 12
9 Moński Ignacy 12
9 MOTYL WIKTORIA 12
5 Mroczka Barbara 9
6 Münnich Antoni 10
4 Musiński Jan 9
1 Nawrot Igor 8
8 Niechciał Piotr 12
7 Niechciał Wiktor 11
5 Nieradka Jan 9
7 Niestój Olga 11
8 Nowaczkiewicz Antonina 12
4 Nowaczkiewicz Jan 9
3 Nowak Julian 8
2 Nowak  Dominik 7
8 Nowakowska Zofia 11
3 Obara Szymon 8
3 Olejarczyk Oliwia 8
6 Olejarz Jan 10
10 Olender Kamil 14
4 Olesiak Natalia 9
3 Opala Natalia 8
5 Ostrowski Kamil Jan 9
5 Oszczypała Jan 9
2 Paluch Daniel 7
9 Pawlik Oliwia Dominika 12
4 Perczak Krystian 9
9 Piątek Gustaw 12
5 Piątek Jan 9
1 Piątek Antoni 7
1 Pietras Anna 7
7 Piłat Julia 10
3 Pindral Maja 8
3 Piotrowicz Antoni 8
8 Pocheć Lilianna 11
3 Pocheć Tomasz 8
3 Polit Bartłomiej 9
5 Ponikowska Helena 9
2 Porowska Gabriela 7
8 Prokop Oskar 10
8 Prokop Szymon 11
10 Przenzak Michał 13
4 Radomski Wiktor 10
6 Redlica Jan 7
4 Rek Barbara 9
6 Rękas Radosław 10
5 Różowicz Tomasz 9
7 Ruda Amelia 11
4 Rumas Franciszek 8
6 Sadowski Antoni 10
3 Saletra Zosia 8
5 Sarnat Bruno 9
1 Sarnat Gabriel 6
1 Sekrecki Mikołaj 7
2 Skalski Jakub 8
2 Skrzyniarz Karol 8
10 Skrzypek Kamil 13
10 Słabiak Maciej 13
4 Słapek Kornel 10
4 Słoń Krzysztof 9
6 Snochowski Paweł 10
5 Sobala Wojciech 10
5 Sobala Justyna 9
1 Sobański-Cwalina Aleksander 6
10 Sokołowska Wiktoria 14
8 Sokól Patryk 11
9 Sołtykiewicz Piotr 12
9 Stachowicz Kacper 12
10 Staniec Maciej 11
4 Stawecki Stanisław 9
10 Stępień Krzysztof 13
7 Stępień Szymon 10
1 Stęplowski Oliwier 8
6 STRADOWSKI KRYSTIAN 11
7 Strzelbicki Maciej 11
4 Szczepańska Julia 9
6 Szczygieł Paweł 10
2 Szewczyk Ignacy 7
3 Szostak Ksawery 8
6 Sztechman Michał 10
2 Szybowicz Hanna 7
2 Ścibisz Hanna 7
7 ŚLIZ OLIWIER 11
9 Ślusarczyk Patrycja 12
9 Toboła Jakub 12
1 Tomala Kacper 8
2 Tomala Jakub 7
9 Tometczak Natalia 12
7 Tworek Mikołaj 11
7 Wawro Szymon 11
3 Wąder Hanna 8
2 Werner  Aleksander 7
6 Widurski Filip 10
7 Wieczorek Klara 9
5 Wielgus Maja 9
8 Wielgus Kamil 12
2 Więckowski Maciej 8
8 Wijas Michał 12
5 Wiśniewska Oliwia 9
9 Włosek Natalia 12
3 Wojtkowiak Igor 8
10 Wołoszyn Antoni 13
1 Wroński Jan Andrzej 8
6 Wydrzyński Wiktor 10
4 Wysokiński Tymoteusz 9
1 Wysokiński Nikodem 6
4 ZAGDAŃSKI MARCEL 9
3 Zaród Alicja 8
9 Zegadło Mikołaj 12
7 Złocki Jakub 10
6 Zub Zofia 11
6 Zub Zuzanna 9
9 Żywólko Andrzej 12