Polibus - nauka na kołach

Kampania promocyjna Politechniki Świętokrzyskiej  skierowana do szkół ponadgimnazjalnych.

Jest to doskonała okazja, by zobaczyć ofertę edukacyjną Politechniki Świętokrzyskiej „od kuchni”.

Odwiedzająca nas młodzież, ma okazje zobaczyć między innymi uczelniane łaziki marsjańskie, Laboratorium Komputerowych Pomiarów Wielkości Geometrycznych, Laboratorium Fotogrametrii i Teledetekcji, Laboratorium Mechatroniki, Automatyki i Robotyki, Komputerowe Laboratorium Maszyn Elektrycznych i Systemów Mechatronicznych, Laboratorium Konstrukcji Betonowych i Diagnozowania Obiektów Technicznych, Laboratorium Prototypowania, Laboratorium Niekonwencjonalnych Technologii Wytwarzania, Laboratorium Mechatroniki, Automatyki i Robotyki, Laboratorium Samochodów i Ciągników, sprawdzić swoje siły za kierownicą dynamicznego symulatora jazdy samochodem, czy wcielić się w rolę operatora łazika marsjańskiego. Każdy nasz wydział prezentuje młodzieży to, co ma najlepsze.

Aby odwiedzić Politechnikę Świętokrzyską i móc zobaczyć z bliska technologiczne nowinki w laboratoriach, w pracowniach doświadczalnych i komputerowych pod okiem wykładowców, wystarczy zgłosić udział klasy za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

Rejestracja - formularz zgłoszeniowy

Zapraszamy do udziału w akcji promocyjnej Politechniki Świętokrzyskiej pn. POLIBUS, trzecie i czwarte klasy szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenie klasy, odbywa się wyłącznie za pomocą poniższego formularza elektronicznego:

Formularz zgłoszenia klasy do akcji POLIBUS 2018/2019

UWAGA: jeżeli Państwo chcą zgłosić udział kilku klas, dla każdej z nich wypełniają formularz – osobno.

Konkretny termin i godzina wizyty, zostaną Państwu przekazane (na podanego w formularzu maila), po przyjęciu zgłoszenia i ustaleniu szczegółów odwiedzin.

Wizyty w murach Politechniki Świętokrzyskiej zarejestrowanych klas, odbywać się będą
od stycznia 2019 r. do czerwca 2019 r. w godzinach 9:00 13:30.

Termin realizacji wizyty uzależniony jest od kolejności zgłoszeń – wszystkie będą realizowane sukcesywnie, w kolejności dokonania rejestracji.

Jeśli masz pytania...

Koordynator akcji
mgr inż. Agnieszka Duda

budynek „C”, piętro III, pok. 3.34
tel. 41 34-24-537
e-mail: aduda@tu.kielce.pl