Uniwersytet dla aktywnych

Uniwersytet dla aktywnych

Są w różnym wieku, mają inne pasje ale łączy ich jedno- chcą być aktywni i dalej się rozwijać. Seniorzy rozpoczęli kolejny rok na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W ofercie Politechniki Świętokrzyskiej : zajęcia z języka angielskiego, seminaria i prelekcje zaproszonych gości. A po serii  wykładów obowiązkowa rozgrzewka w hali sportowej czyli coś co pozwoli odreagować stres i uwolnić endorfiny.

Z Nami zdobądź nowe doświadczenia! Zapisy wciąż trwają…


Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę (tj. 22 października) odbędą się zajęcia w ramach Uniwersytetu Otwartego Politechniki Świętokrzyskiej wg poniższego planu:

22.10.2016

10.00

Zajęcia w grupach:

sala 34 BG „lektorat z języka angielskiego”
– mgr Andrzej Wierus

12.00

Zajęcia plenarne: Wykład I z cyklu „Sport i zdrowie”

Metody diagnozowania sprawności motorycznej oraz planowanie i programowanie indywidualnych toków postępowania w zakresie aktywności ruchowej adaptacyjnej

14.00

Zajęcia w grupach:

hala sportowa – „zajęcia sportowo – rekreacyjne” prowadzone przez pracowników Centrum Sportu PŚk wg uzgodnionego harmonogramu

Osoby, które są zainteresowane zajęciami sportowo-rekreacyjnymi, powinny mieć ze sobą strój sportowy.

Wykład oraz zajęcia sportowe poprowadzi Pan mgr Marek Kalwat – Mistrz Świata i Mistrz Europy w duathlonie i triathlonie w kategorii 40+, srebrny medalista Mistrzostw Europy w 1999 r. oraz zdobywca 20 medali w tej dyscyplinie sportu na arenie krajowej. Jednocześnie pragniemy przypomnieć tym z Państwa, którzy nie dokonali jeszcze rocznej opłaty (100 złotych) za udział w zajęciach Uniwersytetu, że mogą zrobić to przelewem na poniższe konto:

29 1240 2092 9022 1102 0304 0006

z dopiskiem „Opłata administracyjna Uniwersytetu Otwartego PŚk”.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby jeszcze zapisać się na zajęcia II Edycji naszego Uniwersytetu informujemy, że w dniu 22 października br. czynny będzie sekretariat UO w bud. C, pokój 3.30, w godzinach od 9.30 – 14.00.

Formularz zgłoszeniowy można także przesłać pocztą elektroniczną na adres uo@tu.kielce.pl

Serdecznie zapraszamy!