Adapciak 2020 | Politechnika Świętokrzyska

Adapciak 2020

Start

 1 września 2020

Koniec

 7 września 2020

Zapraszamy świeżych studentów na obóz szkoleniowy „Adapciak”. Jeśli chcesz aby studiowanie nie miało przed Tobą tajemnic, zacznij swoją przygodę z Uczelnią od obozu adaptacyjnego.

Adapciak to obóz adaptacyjno-szkoleniowy dla przyszłych studentów Politechniki Świętokrzyskiej. Świetna zabawa, mnóstwo atrakcji, nowe znajomości, szkolenia – to własnie najlepszy wyjazd studencki, na którym nie może Cię zabraknąć!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego czym tak naprawdę są studia zapraszamy na letni obóz szkoleniowo-adaptacyjny. Przygotujemy was do wejścia w pierwszy semestr z wiadomościami dotyczącym tego jak wyglądają studia. Adapciak daje możliwość wniknięcia w środowisko akademickie jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego roku akademickiego. Gwarantujemy, że znajomości zawierane na naszym obozie trwają długie lata.

Obóz integracyjny przeznaczony jest dla kandydatów na studia w Politechnice Świętokrzyskiej którzy zarejestrowali się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów i dokonali opłaty rekrutacyjnej oraz studentek i studentów Politechiki Świętokrzyskiej

W celu zgłoszenia chęci udziału w obozie napisz do nas na adres email: adapciak.psk@gmail.com lub zadzwoń: 660-664-329 lub 502-671-515

KOSZT: 400 zł / os