Dzień Młodego Architekta | Politechnika Świętokrzyska

Dzień Młodego Architekta

Start

 4 grudnia 2020

Koniec

 4 grudnia 2020

Drodzy Studenci,

Już 4 grudnia na Wydziale Architektury i Budownictwa Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się w formule on-line „DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z miesięcznikiem „Builder” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects”.

W programie Dnia Młodego Architekta odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez wybitnych inżynierów, reprezentujących Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz największe firmy w branży budowlanej, jak również spotkanie z architektem Mirosławem Nizio. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w Dniu Młodego Architekta.
UWAGA! Żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w aplikacji ZOOM w dniu 4 grudnia podczas DMA.

PODCZAS DMI DOWIESZ SIĘ:

  • jaka jest rola światła dziennego w architekturze oraz rozwiązania architektoniczne pozwalające na doświetlenie pomieszczeń VELUX
  • czym jest System Budowy H+H oraz na jakie oczekiwania stawiane przegrodom murowym odpowiada
  • poznasz zalety i różnorodne możliwości stosowania konstrukcji aluminiowych, ich trwałość, nowoczesny design, terminka, ochrona antywłamaniowa, kuloodporna i przeciwpożarowa
  • poznasz możliwości twórcze betonu architektonicznego – Budzi zachwyt u jednych, krytykowany jest przez innych i mało kto pozostaje wobec niego obojętnym.
  • jakie jest zastosowanie poszczególnych grup systemów fasadowych, okienno-drzwiowych i przesuwnych
  • poznasz szklany wymiar architektury Saint-Gobain
  • podczas spotkania z arch. Mirosławem Nizio dowiesz się jak przełożyć narracje historyczną na architekturę na przykładzie Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie

Program Dnia Młodego Architekta

Zaczynamy 4 grudnia o godz. 10:00

Zarejestruj się już dziś!

Każda osoba zerejestrowana na DMA (na podany adres mailowy przy rejestracji) otrzyma przed wydarzeniem link do wydarzenia na platformie Zoom.