Dzień Młodego Inżyniera | Politechnika Świętokrzyska

Dzień Młodego Inżyniera

Start

 3 grudnia 2020

Koniec

 3 grudnia 2020

Drodzy Studenci,

Już 3 grudnia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej dla studentów kierunku Budownictwo odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z miesięcznikiem „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez wybitnych inżynierów, reprezentujących Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz największe firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA.

UWAGA
, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 3 grudnia podczas DMI.

PODCZAS DMI DOWIESZ SIĘ:
– Dlaczego jest tak popularny AUTOKLAWIZOWNY BETON KOMÓRKOWY – WSZECHSTRONNY MATERIAŁ DO BUDOWY ŚCIAN – jakie ma najważniejsze cechy i gdzie można stosować te elementy murowe?
– Poznasz PRZEBIEG PROCESU OD PROJEKTU DO REALIZACJI – świadomość, komunikacja, współtworzenie, czyli prawidłowe projektowanie i realizowanie w zespołach projektowych na przykładach ciekawych obiektów realizowanych w technologii deskowań i rusztowań PERI
– Jak została wykorzystana NOWOCZESNA TECHNOLOGIA SPAWALNICZA CRC Evans 135/135 na budowie Gazociągu wysokiego ciśnienia
– Jakie są WYMAGANIA,  ROLA I FUNKCJE  FASAD, OKIEN I DRZWI ALUMINIOWYCH W OBIEKCIE BUDOWLANYM – na co powinien zwrócić uwagę przyszły kierownik budowy, inspektor nadzoru, projektant konstrukcji budowlanych.
– Dowiesz się, jak wygląda przepływ DOŚWIADCZENIA pomiędzy pracownikami CFE
– Poznasz ZAGADNIENIA BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO

 W najbliższym czasie poinformujemy o szczegółach programu oraz kwestiach organizacyjnych.

JUŻ DZIŚ DOKONAJ REJESTRACJI