Biegacze startowali w Wieliczce

Mimo iż rok akademicki się jeszcze nie rozpoczął zawodnicy  sekcji lekkoatletycznej Naszego  klubu brali udział w Akademickich Mistrzostwach Polski AZS w półmaratonie w Wieliczce w dniu 25.09 .br. Wystąpili w czteroosobowym składzie :Maciejewski Kamil, Ptak Krzysztof, Fiuk Sylwester i Bukalski Przemysław. Dla niektórych był to debiut na tak długim dystansie .Wszyscy jednak dobrze dali sobie radę i ukończyli bieg z dużą satysfakcją pokonując rywali i własne słabości. Najlepiej indywidualnie zaprezentował się Kamil Maciejewski który zajął 9 miejsce w klasyfikacji AZS z wynikiem 1.24.35 godz., 18 miejsce zajął Krzysztof Ptak, 20 –ty był Fiuk Sylwester i 34 Bukalski Przemysław. Drużynowo Politechnika Świętokrzyska zajęła 6-te miejsce.

Życzymy biegaczom  dobrych wyników w kolejnych startach.