Dni Otwarte WZiMK

Dni Otwarte WZiMK

Wirtualne Dni Otwarte Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego Politechniki Świętokrzyskiej

Zapraszamy wszystkich na Wirtualne Dni Otwarte Wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego, które rozpoczną się 27 kwietnia br. o godzinie 18:00. W pierwszej kolejności czeka na Was prezentacja kierunku zarządzenie i inżynierii produkcji. W kolejnych dniach będziecie mogli poznać ofertę kształcenia na kierunkach: ekonomia, logistyka i inżynieria danych. Podczas konferencji na platformie ZOOM przedstawimy Wam możliwości studiowania na Wydziale, będziecie mogli porozmawiać ze studentami, którzy rozwijają swoje pasje w kołach naukowych. Szykujcie dużo pytań. 😉

Wydarzenie będzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych za pośrednictwem prowadzonej na żywo relacji w mediach społecznościowych PŚk facebook.com/WZIMKfacebook.com/psk.kielce Możliwe jest dołączenie do spotkania na platformie ZOOM.

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

O kierunku

Nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek. Umożliwia uzyskanie wiedzy z zakresu zarządzania i organizowania procesu produkcji i tworzenia nowych produktów za pomocą różnorodnych technik oraz technologii. Studenci uczą się w jaki sposób pozyskiwać źródła finansowania, jak tworzyć bilans ekonomiczny i w końcu w jaki sposób efektywnie optymalizować proces produkcji. Jeżeli oprócz zagadnień związanych z techniką oraz organizacją produkcji interesujesz się także ich aspektem finansowym, to jest to kierunek dla Ciebie.

Logistyka

O kierunku

To kierunek łączący wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnych systemów logistycznych oraz podstaw nauk ekonomicznych, organizacji i zarządzania. Po skończeniu studiów możesz zostać specjalistą w zakresie podejmowania decyzji dotyczących logistyki w przedsiębiorstwie, budowy sieci logistycznych, zostać menedżerem logistyki we wszelkich firmach produkcyjnych i transportowych– słowem, zajmować różne ważne stanowiska w firmach, w których potrzebne są osoby do sprawnego zarządzania przepływem produktów, surowców i materiałów.

Ekonomia

O kierunku

Studia na tym kierunku umożliwią Ci poznanie tajników funkcjonowania współczesnej gospodarki oraz sposobów pomnażania majątku. Są szansą dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ekonomista potrafi stosować nowoczesne metody obliczeniowe oraz pozyskiwać i analizować informacje potrzebne przy podejmowaniu decyzji operacyjnych. Ma szansę zostać pracownikiem pionów analitycznych, wykonawczych i operacyjnych firm funkcjonujących w licznych branżach. Posiada też niezbędną wiedzę do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej.

Inżynieria Danych

O kierunku

Inżynieria danych to kierunek z obszaru zastosowań informatyki. Studenci dowiadują się, jak wykorzystując możliwości współczesnych technologii informatycznych, zarządzać dużymi zasobami danych pochodzących z różnych źródeł. Uczą się pisać programy komputerowe. Dodatkowo wzbogacają swoją wiedzę o podstawy matematyki, statystyki, ekonomii. W 2016 roku kierunek uzyskał certyfikat „Studia z przyszłością”. Kierunek ma charakter praktyczny, dzięki czemu absolwenci mają pewność, że po ukończeniu studiów są fachowcami przygotowanymi do działania w dowolnym obszarze otoczenia gospodarczego.