Kategoria: Współpraca ze szkołami

Dwie osoby trzymają zielone teczki z logo Politechniki Świętokrzyskiej. Kontekst: wydarzenie uczelniane.

Razem można więcej. Politechnika Świętokrzyska stawia na współpracę ze szkołami średnimi. Do grona nowych partnerów dołączył dziś Zespół Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej. Uczelnia wraca do szkół z nowym pomysłem współpracy. I proponuje uczniom i nauczycielom udział w licznych przedsięwzięciach rozwijających…

Czytaj więcej

Niebieski autobus z napisem "Politechnika Świętokrzyska" i grupą młodych ludzi. Kontekst: wycieczka lub transport studencki.

Polibus – nauka na kołach, kampania promocyjna politechniki. Laboratoria i aparatura naukowa Politechniki Świętokrzyskiej na wyciągnięcie ręki! Uczelnia zorganizuje warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Miłośnicy nauki będą mogli zobaczyć technologiczne nowinki w laboratoriach, w pracowniach doświadczalnych i komputerowych pod okiem…

Czytaj więcej

2/2