Łowcy wyników

Łowcy wyników

Paulina Mróz, Maciej Wąs i Aleksandra Gąsior z Politechniki Świętokrzyskiej znaleźli się w gronie laureatów konkursu Score Hunter.

Celem konkursu jest edukacja ekonomiczna w zakresie kształtowania wiarygodności finansowej, badania historii kredytowej oraz ochrony własnej tożsamości. To konkurs z wykorzystaniem platformy „Score Hunter” popularnej wśród pracowników naukowych i studentów nie tylko kierunków finansowych. Niezależnie od kierunku studiów każdy może stać się m.in. ofiarą cyberprzestępców, którzy będą chcieli wykorzystać nasze dane do wyłudzeń.

Rywalizacja na poziomie ogólnopolskim to doskonała okazja dla naszych studentów na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które będą procentować w przyszłej pracy zawodowej. Sukcesy naszych podopiecznych utwierdzają nas w przekonaniu, że warto wprowadzać nowoczesne i niestandardowe programy nauczania, takie jak Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, które realizujemy wspólnie z ZBP i BIK – podkreśla dr Tomasz Banasik, wykładowca z Katedry Ekonomii i Finansów.

W przygotowania do konkursu zaangażowane były również dr Anna Żyła i mgr Dorota Bochnacka z wydziału Zarządzania i Modelowania Komputerowego.

Konkurs polega na zdobyciu jak największej liczby punktów przez poprawne wykonanie jak największej  liczby zadań na platformie.

W rywalizacji wzięło udział ponad 12,6 tys. studentów z ponad 100 polskich uczelni! Od początku istnienia platformy odwiedziło ją prawie 31 tys. osób.

Więcej na temat konkursu i wyników na stronie.