Ponadtechnologiczna konferencja IT

Ponadtechnologiczna konferencja IT

Na Politechnice Świętokrzyskiej trwa konferencja pt. “ARCHITEKTURA IT W PRAWDZIWYM ŚWIECIE” zorganizowana wspólnie z firmą Britenet.

Uniwersalna tematyka ma zainteresować wszystkich entuzjastów programowania, zarówno aktywnych w branży IT, jak i studentów. W imprezie biorą udział prelegenci, którzy zdobywali doświadczenie w dużych projektach informatycznych. Opowiedzą oni między innymi o tworzeniu rozproszonych i heterogenicznych systemów informatycznych.

Dla najbardziej zaangażowanych uczestników organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję. Po konferencji, odbędą się specjalnie dla nich 4 godzinne warsztaty. Będzie to okazja do zastosowania zdobytej na wykładach wiedzy w praktyce. Zapowiada się prawdziwa gratka dla pasjonatów branży IT.

Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Firma działa od 2006 roku i zatrudnia obecnie ponad 400 specjalistów w całej Polsce. Projekty realizuje w centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Poznaniu oraz powiększającym się aktualnie biurze w Kielcach. Britenet został dwukrotnie wybrany Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2016 i 2015).