OFERTA WSPÓŁPRACY  
dla Firm i Instytucji

 

Zostań Partnerem i instytucją wspierającą DPŚk.

Inwestycja w edukację dzieci to odpowiedzialne zaangażowanie w przyszłość naszego społeczeństwa. Nowoczesne programy i narzędzia edukacyjne służą rozwojowi potencjału, drzemiącego w młodych ludziach, a zarazem współczesnego świata. Pomagają nam ci, którzy cenią innowacyjne myślenie i chcą mieć swój wkład w rozwój cywilizacyjny naszego społeczeństwa, rozumieją potrzebę edukacji, popularyzacji nauki oraz działalności na rzecz społeczności lokalnej.

Pomóż nam! Fantastyczne warsztaty z naukowcami, doświadczenia, dziecięca radość z odkrywania świata – to oferta i główne cele Dziecięcej Politechniki Świętokrzyskiej. Twoje wsparcie pomoże nam się rozwijać. Chcesz, aby Dziecięca Politechnika Świętokrzyska realizowała więcej warsztatów oraz innych wartościowych inicjatyw edukacyjnych? Możesz nam pomóc!

Dziecięca Politechnika Świętokrzyska chętnie podejmie współpracę z biznesem i instytucjami. Wspólnie zrealizujmy projekty dla setek dzieci. Łączy nas jeden cel: inwestycja w edukację kolejnych pokoleń. Taka współpraca jest zawsze korzystna dla obu stron
– dzięki niej DPŚk może wzbogacać swoją ofertę skierowaną do dzieci, a w zamian dzieli się swoimi doświadczeniami i dorobkiem edukacyjnym i organizacyjnym.

Trudno wymienić wszystkich partnerów, z którymi współdziałaliśmy. Często była to współpraca okazjonalna, przy organizacji konkretnego przedsięwzięcia.

Zaangażuj się i sam zdecyduj jak chcesz nam pomóc!

Dodatkowych informacji dotyczących współpracy udziela

Agnieszka Duda – Dyrektor DPŚk
tel. 41/ 3424537, kom. 601 065 878
e-mail: aduda@tu.kielce.pl

 

OFERTA WSPÓŁPRACY
dla

  • pracowników dydaktycznych i naukowych,
  • nauczycieli, pedagogów, trenerów,
  • pasjonatów, ekspertów,
  • pracowników firm technologicznych, przedsiębiorców …

 

Pracuj z nami – Zostań wykładowcą DPŚk.

Jesteś naukowcem lub ekspertem w swojej dziedzinie? Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i pomóc dzieciom zrozumieć świat? Chcesz podzielić się z dziećmi swoją wiedzą i zainspirować je do nauki? Zapraszamy do współpracy – satysfakcja gwarantowana.

Dziecięca Politechnika Świętokrzyska zaprasza do współpracy naukowców i specjalistów z różnych dziedzin. Poszukujemy ekspertów, pracowników firm technologicznych, przedsiębiorców, artystów i innych osób, dla których praca jest pasją. Podziel się wiedzą ze swojej branży i pomóż dzieciom odkryć i zrozumieć świat. Chcesz poprowadzić ciekawe zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 6-15 lat w ramach DPŚk? Możesz z nami współpracować (pro bono lub odpłatnie)

Zajęcia Dziecięcej Politechniki Świętokrzyskiej odbywają się raz w miesiącu, w sobotę (drugą w miesiącu) w I semestrze zimowym (październik-styczeń) i II semestrze letnim (marzec-czerwiec) 2018/2019. Zajęcia dydaktyczne trwają 45 min. dla wykładu (z udziałem wszystkich dzieci, uczestników danego semestru) i 45 min. dla warsztatów (dla każdej z grup wiekowych max. 20 os.) Dokładne terminy i godziny zajęć zostaną podane przez rozpoczęciem każdego z semestrów.

Kryterium obowiązkowe: ciekawy temat, zajęcia prowadzone są w sposób niekonwencjonalny, inspirujący, angażujący uczestników i budzący fascynację młodego odbiorcy, czyli uczestników DPŚk.

Chętne osoby do współpracy w roli wykładowcy DPŚk, prosimy o przesłanie na adres poczty elektronicznej: aduda@tu.kielce.pl  informacji zawierających:

Imię i nazwisko prowadzącego:
tel.:
mail:
zawód/profesja/nauczany przedmiot:
proponowany temat wykładu:
proponowany temat warsztatów:
opis proponowanych zajęć (w jaki sposób będą przebiegać):

Zaangażuj się i pomóż nam wzbudzać i rozwijać u dzieci pasję i talenty!

Dodatkowych informacji dotyczących współpracy udziela

Agnieszka Duda – Dyrektor DPŚk
tel. 41/ 3424537, kom. 601 065 878
e-mail: aduda@tu.kielce.pl