Biznes w pigułce

Biznes w pigułce

Akademickie Centrum Kariery i WUP Kielce zapraszają na szkolenia w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery!

Myślisz o wyjeździe za granicę?

Weź udział w spotkaniu, podczas którego poznasz wiarygodne źródła ofert pracy, możliwości znalezienia pracy sezonowej, dowiesz się, co musisz zabrać i załatwić, by nie narazić się na problemy i niebezpieczeństwa.

A może masz pomysł na biznes, ale zastanawiasz się, czy prowadzenie własnej firmy to zajęcie odpowiednie dla Ciebie?

Rozwiej swoje wątpliwości i weź udział w spotkaniu dotyczącym zakładania działalności gospodarczej. „W pigułce” otrzymasz informacje na temat zasad przygotowania biznesplanu, rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej, form prawnych prowadzenia działalności oraz związanych z nimi rodzajów opodatkowania, a także skąd możesz otrzymać wsparcie finansowe na
uruchomienie własnej firmy.

Chcesz dobrze wypaść podczas rekrutacji? Dowiedzieć się, jakie są Twoje mocne strony, umiejętności, kompetencje? Weź udział w warsztacie pozwalającym sprawdzić, jak przebiega badanie kompetencji jednym z najnowocześniejszych narzędzi, jakim jest Assessment Center. Będziesz miał możliwość bezpośredniego udziału w jednym z przykładowych zadań stosowanych w sesjach AC i rozwiać swoje obawy związane z tą metodą rekrutacji, dzięki czemu w przyszłości odczujesz mniejszy stres i lepiej poradzisz sobie podczas poszukiwania pracy.