„Inżynier w szpilkach” już za nami!

„Inżynier w szpilkach” już za nami!

Wydarzenie online przyciągnęło uwagę wielu osób, które mogły wysłuchać historii naszych absolwentek. O swoich doświadczeniach zawodowych, ale także o przygodzie z Politechniką Świętokrzyską mówiły podporucznik Monika Zaleska, Anna Ginter, Joanna Dziób, Aleksandra Maruszak i Daria Kuroś. Każda z naszych rozmówczyń jest inna, w różnym wieku i z różnych profesji. Jednak jedno ich łączy – Politechnika Świętokrzyska i tytuł inżyniera. Absolwentki naszej uczelni bardzo ciekawie i z ogromną pasją opowiedziały o swojej pracy i czasach studenckich. Swoim wystąpieniem udowadniają, że Politechnika Świętokrzyska jest dobrym wyborem i warto studiować na kierunkach technicznych.

Ważnym elementem spotkania było wystąpienie, które miało zachęcić zarówno Panie, jak i Panów, do wykonywania regularnych badań. O profilaktyce onkologicznej mówiła Jadwiga Zapała, Specjalista ds. Promocji Zdrowia w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

W ramach wydarzenia kilkanaście Pań obcięło włosy i przekazało je na peruki dla kobiet chorych na raka. Było to możliwe dzięki temu, że Politechnika Świętokrzyska dołączyła do Programu „Daj Włos!” Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

Dziękujemy za obecność i udział w naszej akcji.


Akademickie Centrum Kariery
we współpracy z
Wydziałem Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki