Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2021

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2021

Zapraszamy Absolwentów Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową!

To już druga edycja konkursu organizowanego we współpracy z Polską Sekcją IEEE, która jest Organizatorem Głównym oraz Patronem Konkursu.

Celem konkursu jest wsparcie i promowanie autorów najlepszych prac dyplomowych, propagowanie idei IEEE oraz współpraca środowiska naukowego, przemysłu i IEEE.

Laureaci Konkursu otrzymają Dyplom IEEE – najcenniejszą nagrodę, która jest wyrazem najwyższego uznania, symbolem współpracy Uczelnia-Biznes-IEEE i zaangażowania w ten projekt wielu nauczycieli akademickich, pracowników firm oraz wolontariuszy PS IEEE.


Miło nam poinformować, że Fundatorami nagród są firmy Cisco oraz Intel, a jej przedstawiciele są Członkami Komisji Konkursowej.

  • Firma Cisco ufundowała Nagrodę I: Bon do sklepów Media Markt o wartości 500 PLN,
  • Firma Intel ufundowała Wyróżnienie: Klawiatura Logitech K375s MultiDevice.
  • Natomiast, firma Billon, Partner Techniczny, dla wszystkich Laureatów ufundowała nagrody w postaci publikacji Dyplomów na 15 lat na blockchain w ramach usługi Dyplomy na Blockchain by Billon.

Dyplomy na Blockchain by Billon to innowacyjne rozwiązanie firmy Billon, które pozwala na publikację dokumentów akademickich z wiarygodnością źródła ich pochodzenia, przechowywanie z gwarancją niezmienności oraz zabezpieczenie przeciwko podrabianiu i fałszowaniu dyplomów, dzięki zastosowaniu technologii blockchain.

  • W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I stopnia studiów technicznych (tytuł: inżynier) na kierunków: Informatyka oraz Elektrotechnika, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od dnia 30.06.2020 do dnia 10.04.2021 r.

Zgodnie z regulaminem, w Konkursie mogą wziąć prace dyplomowe ocenione przez promotora i recenzenta na ocenę bardzo dobrą.

Prace dyplomowe należy zgłaszać do dnia 30 kwietnia 2021 r. do godz. 12:00, wysyłając jej wersję elektroniczną wraz z pozostałymi niezbędnymi dokumentami na adresy email Koordynatorami Konkursu:

Lista wszystkich wymaganych dokumentów znajduje się w Regulaminie, a wersje elektroniczne zostały załączone poniżej.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy


Zapraszamy naszych Absolwentów do udziału w tym prestiżowym Konkursie!

Wyniki konkursu poznamy już w czerwcu br.!