6 zespołów z Politechnika Świętokrzyska i Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach wyruszyło na kosmiczną przygodę zbudowania sondy marsjańskiej z recyklingu Elektryczne Śmieci! Dziś, Komisja Konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem. Nie było łatwo wyłonić zwycięzców… po raz kolejny Uczestnicy zaskoczyli nieszablonowymi rozwiązaniami. A najlepsi z najlepszych to:
Kategoria uczniowie
- Przemysław Kuliś
- Michał Banasik, Maciej Soliński, Bartłomiej Anigacz
- Bruno Sornat, Mikołaj Duda
Kategoria studenci:
- Wojciech Ciosmak
- Jan Dąbrowski, Adam Kwaśnik
- Julia Rędzia, Jakub Putowski
Wielkie gratulacje dla Was wszystkich! Widzimy się (już) za rok…. VII edycja czeka!
Konkurs Zbuduj edukacyjnego łazika z recyklingu organizowany jest przez Fundację we współpracy z RLG Polska, Politechnika Świętokrzyska, Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach i Elektryczne Śmieci.




