Zbuduj edukacyjnego łazika z recyklingu

Zbuduj edukacyjnego łazika z recyklingu

6 zespołów z Politechnika Świętokrzyska i Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach wyruszyło na kosmiczną przygodę zbudowania sondy marsjańskiej z recyklingu Elektryczne Śmieci! Dziś, Komisja Konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem. Nie było łatwo wyłonić zwycięzców… po raz kolejny Uczestnicy zaskoczyli nieszablonowymi rozwiązaniami. A najlepsi z najlepszych to:

Kategoria uczniowie

  1. Przemysław Kuliś
  2. Michał Banasik, Maciej Soliński, Bartłomiej Anigacz
  3. Bruno Sornat, Mikołaj Duda

Kategoria studenci:

  1. Wojciech Ciosmak
  2. Jan Dąbrowski, Adam Kwaśnik
  3. Julia Rędzia, Jakub Putowski

Wielkie gratulacje dla Was wszystkich! Widzimy się (już) za rok…. VII edycja czeka!

Konkurs Zbuduj edukacyjnego łazika z recyklingu organizowany jest przez Fundację we współpracy z RLG Polska, Politechnika Świętokrzyska, Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach i Elektryczne Śmieci.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *