Komunikat Samorządu Studenckiego

Komunikat Samorządu Studenckiego

OGŁOSZENIE

Nawiązując do komunikatu z dnia 14 kwietnia br.  https://tu.kielce.pl/komunikat-samorzadu-studenckiego/  w sprawie  przełożenia imprez Juwenaliowych z miesiąca maja na październik  i ewentualnej możliwości  zwrotu zakupionych biletów w formie stacjonarnej (z powodu przełożenia wydarzeń) pragniemy poinformować,  iż w okresie od 3 czerwca 2020 do 3 lipca 2020 będzie możliwość dokonania  takiego zwrotu  w Studenckim Klubie ,,Pod Krechą”,  w następujących terminach:

  • Poniedziałek, Środa, Czwartek w godzinach: 9.30- 15.00
  • Wtorek w godzinach:  11.30- 17.30

Jednocześnie przypominamy, że zakupiony bilet na wydarzenie majowe zachowuje ważność na koncert planowany w październiku.

Z poważaniem

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Politechniki Świętokrzyskiej


Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 491; ze zm.) spowodowanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 jesteśmy zmuszeni przełożyć terminy imprez kulturalnych zaplanowanych przez URSS Politechniki Świętokrzyskiej w ramach Studenckiej Wiosny Kulturalnej Juwenalia 2020 tj.:

  • Juwenaliowy Wieczór Stand-Upowy: nowa data to 21.10.2020 r.
    – Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej.
  • Juwenaliowy Festiwal HIP-HOP: nowa data i miejsce imprezy to 22.10.2020 r.
    – Hala Sportowa Politechniki Świętokrzyskiej.

W związku z ogromnym zainteresowaniem zaplanowanymi wydarzeniami informujemy, iż skład artystyczny na w/w imprezy nie ulega zmianie.

WSZYSTKIE ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!

Jeżeli jednak nie będziesz mógł uczestniczyć w wydarzeniu w nowym terminie, możesz zwrócić zakupiony bilet, tak więc:

  • w przypadku zwrotu biletu zakupionego drogą elektroniczną jego zwrot będzie możliwy po publikacji niniejszego ogłoszenia i realizowany za pośrednictwem portalu www.biletomat.pl;
  • w przypadku zwrotu biletu zakupionego stacjonarnie, w trosce o Państwa bezpieczeństwo i respektując ograniczenia wprowadzone Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 566; ze zm.), termin i miejsce zwrotu ewentualnych biletów ogłosimy niezwłocznie po ustaniu tychże ograniczeń. Pragniemy uspokoić, iż ogłoszony w terminie późniejszym czas ewentualnego zwrotu biletu będzie na tyle długi (co najmniej 30 dni), aby tego zwrotu dokonać.

Z poważaniem
Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Politechniki Świętokrzyskiej

Oficjalna strona wydarzenia -> https://bit.ly/2RBsX7g